Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
widze że szacunku i kultury żadne bydle nie ma . co wy ludzie wiecie o szkole i dyrektorze i o całej tej sprawie słuchacie tej alkocholiczki kazi złotek co chodzi pier***i głupoty po całej wiosce i czytacie co pismaki piszą w gazetach za herezje zamiast siedzieć w domach i pier***ić głupoty na forum za robote wzieli byście sie bo wy chyba szkoły nie macie. reprezentujecie sobą dno totalne cytuje jeden z komentarzy który pisze człowiek na poziomie : śfyńmi : poprostu zal . ja jestem obecnie uczniem tej szkoły i wiem ze z tym dyrektorem i gronem nauczycieli szkoła wkoncu coś osiągnie ,oczywiście jezeli już ta żółta wiedzma odejdzie i nie bd mieszała . do tej pory nikomu nic nie przeszkadzało jak jest w szkole dopóki nasza zajebista pani magister kierownik nie zaczełą wszystkich nastawiać ale mam nadzieje ze kiedyś wyjdzie na jaw jaka ona jest poje***a i ma nierówno od psich odchodów pod sufitem nie mam ochoty sie wypowiadać na ten temat bo wy ludzisa i tak macie swoje zdanie i kiedyś dojdzie do was jak naprawde jest . szkoda mi jedynie dyrektora i nauczycieli ze muszą się mordować ,bo mieć taką kolezanke w pracy jaką jest złotkowa to nikomu bym chyba nie życzył bo kto podpier***a na swoich a jeśli nawet jak było z tymi uczniami którzy nie chodzili wyszło kazdy kto ma wiecej niż 50procęt nieobecności pisze sprawdzian klasyfikacyjny . kazia się czuje pewnie bo myśli ze nikt jej nie może nic zrobić i nikt jej z pracy nie wyżuci bo jest na państwowym ale grubo sie myli bo jak bd dalej fikała to poleci z dyscyplinarką w reku bo wydaje mi się ze będąc nauczycielem z takim wykształceniem jak ona i reprezentując takie stanowisko nie powinno sie pić wódki z uczniami !!!!a ona piła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz przeczytaj swoja wypowiedź (jeśli posiadasz zdolność czytania). Jest jeden bełkot- żadnych znaków przestankowych, słownictwo budki z piwem. Nie obrażaj autora artykułu, który tylko opisał nieprawidłowości w szkole. Ja Pani, o której co niektórzy piszą nie znam i się nie wypowiadam na jej temat. Mnie interesuje funkcjonowanie oświaty w Polsce. Okazuje się, że promnocję z klasy do klasy można kupić. I to jest dramat tej szkoły a nie jakaś pani, pod adresem której pojawiają sie pomówienia. A Pan Kobiałka pełniąc obowiązki dyrektora musi odpowiadać z przestrzeganie prawa!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor to nie odpowiedni człowiek na nie odpowiednim miejscu. Żle traktuje swoich pracowników i oni mu sie tak odpłacają, wcale im sie nie dziwię. Myślę że jak by traktował ludzi ok to by to do niego wracało. A co do tych nieprawidłowości to myśle że są one w każdej szkole, kiedyś tego nie było, szkoła to była szkoła. Pani Gorczyca powinna być dyrektorem, to uczciwa kobieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwentka napisał:
Dyrektor to nie odpowiedni człowiek na nie odpowiednim miejscu. Żle traktuje swoich pracowników i oni mu sie tak odpłacają, wcale im sie nie dziwię. Myślę że jak by traktował ludzi ok to by to do niego wracało. A co do tych nieprawidłowości to myśle że są one w każdej szkole, kiedyś tego nie było, szkoła to była szkoła. Pani Gorczyca powinna być dyrektorem, to uczciwa kobieta.
Pani Gorczyca jest nauczycielem - ewenementem. Myślę, że nawet uczniowie nieprzepadający za jęz. polskim nie mogą o Niej powiedzieć złego słowa. Takich nauczycieli jak Pani Gorczyca spotyka się rzadko .... niestety.... Kobieta posiada świetny kontakt z ludźmi – szanuje ludzi, posiada świadomość celu w jakim została nauczycielką, jest uczciwa, w tym uczciwa w stosunku do uczniów (miałam okazję się przekonać, że u Pani Gorczycy nie ma podziału na uczniów – dzieci znajomych nauczycieli, uczniów – dzieci bogatych rodziców, nie ma taryfy ulgowej, nie ma "po znajomości", "pokoleżeńsku" itp.) Co więcej – w mojej ocenie Pani Gorczyca ma również niespotykany dar „wkładania wiedzy do głów”!!!! Chylę głowę – dla mnie Pani Gorczyca to pedagog – wzór dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maped napisał:
Pani Gorczyca jest nauczycielem - ewenementem. Myślę, że nawet uczniowie nieprzepadający za jęz. polskim nie mogą o Niej powiedzieć złego słowa. Takich nauczycieli jak Pani Gorczyca spotyka się rzadko .... niestety.... Kobieta posiada świetny kontakt z ludźmi – szanuje ludzi, posiada świadomość celu w jakim została nauczycielką, jest uczciwa, w tym uczciwa w stosunku do uczniów (miałam okazję się przekonać, że u Pani Gorczycy nie ma podziału na uczniów – dzieci znajomych nauczycieli, uczniów – dzieci bogatych rodziców, nie ma taryfy ulgowej, nie ma "po znajomości", "pokoleżeńsku" itp.) Co więcej – w mojej ocenie Pani Gorczyca ma również niespotykany dar „wkładania wiedzy do głów”!!!! Chylę głowę – dla mnie Pani Gorczyca to pedagog – wzór dla innych.
Tak , to świetna babka .popieram .Nigdy nie widziałam jej skrzywionej i niezadowolonej , wręcz zawsze uśmiechnięta i życzliwa.Ale to jedyny przypadek w okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maped napisał:
Pani Gorczyca jest nauczycielem - ewenementem. Myślę, że nawet uczniowie nieprzepadający za jęz. polskim nie mogą o Niej powiedzieć złego słowa. Takich nauczycieli jak Pani Gorczyca spotyka się rzadko .... niestety.... Kobieta posiada świetny kontakt z ludźmi – szanuje ludzi, posiada świadomość celu w jakim została nauczycielką, jest uczciwa, w tym uczciwa w stosunku do uczniów (miałam okazję się przekonać, że u Pani Gorczycy nie ma podziału na uczniów – dzieci znajomych nauczycieli, uczniów – dzieci bogatych rodziców, nie ma taryfy ulgowej, nie ma "po znajomości", "pokoleżeńsku" itp.) Co więcej – w mojej ocenie Pani Gorczyca ma również niespotykany dar „wkładania wiedzy do głów”!!!! Chylę głowę – dla mnie Pani Gorczyca to pedagog – wzór dla innych.
Litości Pani Kaziu! Wpadła Pani w samozachwyt czy co? Samemu, o sobie nie wypada tak pisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani KG zrobiła coś za darmo, dla idei? Kasa, kasa, kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W środę 18 stycznia 2012r. ok. godz. 12.00 odwiedził mnie osobiście i nieoczekiwanie Pan Dyrektor Kobiałka i oboje ustatliliśmy, że na czwartkowym posiedzeniu Rady Pedagogicznej ZS w Chodlu przekaże ode mnie kilka informacji. Ponieważ to forum ciągle żyje swoim dziwnym życiem i niestey, nie jest zawirusowane (a szkoda), jak poinformował mnie w czasie naszego spotkania Pan Dyrektor, czuję się w obowiązku wyjaśnić kilka spraw, bez względu na to czy ktoś w to wierzy, czy nie: 1) nie znam redaktora Bednarczyka, nigdy z nim nie rozmawiałam i nie na moje zamówienie został napisany nieszczęsny artykuł, 2) NIE MAM ZAMIARU brać udziału w konkursie na stanowisko dyrektora ZS w Chdodlu, chociażby z tego najprostszego powodu, że od 01 września 2010r. nie jestem nauczycielem w stanie czynnym, 3) nie mam i nie miałam zwyczaju wychwalać się, dziękuję więc za dobre słowo, 4) a tym, którzy kojarzą mnie z kasą (mam nadzieję, że z dużą) dziękuję stokrotnie - może wreszcie mają rację i skojarzenie stanie się faktem ?! Pozdrawiam i życzę optymizmu. K. Gorczyca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Gorczyca jak zawsze skromna i spokojna dla mnie jest i będzie pani wzorem prawdziwego nauczyciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej szkole pracowało wielu znakomitych nauczycieli. Zobaczcie co się teraz dzieje - na każdej przerwie można spotkać uczniów przy pobliskim sklepie - nie będę pisać co robią. Z Domu Nauczyciela widać to doskonale. Proszę sprawdzić. Ktoś jeszcze kieruje tą szkołą? A może trzeba zamieścić w internecie film żeby władze szkoły dostrzegły problem?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteście ludzie żałośni. Ciekawa jestem tylko czy któryś z uczniów tak pięknie wypowiadający się na forum obrażając nauczycieli i wypisując przy tym ich nazwiska, miałoby odwagę powiedzieć im to w oczy. No naprzód bohaterowie forum. Banda idiotów. Zal!!!!!!!!!!!!ale naszczęście tylko ludzie takiego pokroju jak wy(mało inteligentni),wierzą w to także bawcie się dalej tępaki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K. Gorczyca napisał:
W środę 18 stycznia 2012r. ok. godz. 12.00 odwiedził mnie osobiście i nieoczekiwanie Pan Dyrektor Kobiałka i oboje ustatliliśmy, że na czwartkowym posiedzeniu Rady Pedagogicznej ZS w Chodlu przekaże ode mnie kilka informacji. Ponieważ to forum ciągle żyje swoim dziwnym życiem i niestey, nie jest zawirusowane (a szkoda), jak poinformował mnie w czasie naszego spotkania Pan Dyrektor, czuję się w obowiązku wyjaśnić kilka spraw, bez względu na to czy ktoś w to wierzy, czy nie: 1) nie znam redaktora Bednarczyka, nigdy z nim nie rozmawiałam i nie na moje zamówienie został napisany nieszczęsny artykuł, 2) NIE MAM ZAMIARU brać udziału w konkursie na stanowisko dyrektora ZS w Chdodlu, chociażby z tego najprostszego powodu, że od 01 września 2010r. nie jestem nauczycielem w stanie czynnym, 3) nie mam i nie miałam zwyczaju wychwalać się, dziękuję więc za dobre słowo, 4) a tym, którzy kojarzą mnie z kasą (mam nadzieję, że z dużą) dziękuję stokrotnie - może wreszcie mają rację i skojarzenie stanie się faktem ?! Pozdrawiam i życzę optymizmu. K. Gorczyca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich piszących swoje posty. Na stronę natknąłem się przypadkowo. Jestem uczniem Pani Kazimiery sprzed dwudziestu i jeszcze paru lat w ZST w Poniatowej i dziwię się skąd tyle kwasu i żółci w wypowiedziach w tym miejscu. Rozumiem - konkurencja, zawiść, ale żeby aż tak?. A swoją drogą sądzę, że niejeden nauczyciel i to nie tylko języka polskiego mógłby się nauczyć od Pani Kazimiery powściągliwości w wyrażaniu opinii oraz kultury osobistej. O wiedzy merytorycznej nie wspomnę. Więcej wzajemnej życzliwości: Panie i Panowie! Pozdrawiam - Wiktor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając do głownego temat powinno sie przypomniec, ze ostatnią rzeczą jaką pan dyrektor JK zrobił w Poniatowej to było wypełnienie polecenia władz oświatowych. Pięć lat temu nie dopuszczono go do żadnego konkursu, poproszono tylko aby własnoręcznie napisał prośbę o zwolnienie. Zrobił to i ten dokument powinien jeszcze lezeć w wydziale oświaty w Poniatowej jako główny powód rozwiązania umowy o pracę pana JK jako dyrektora gimnazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu odszedł z Poniatowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem nauczycielem i mam swoje zasady. hihi bójcie się. może nie wzrostu ale jedynek w dzienniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby dlaczego mamy się bać? Przecież ta sprawa nas uczniów nie dotyczy to dlaczego wszystko ma się na nas odbijać? Proszę trochę pomyśleć :/ czy to się godzi? Wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czytam i nie wierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W to nie trzeba wierzyć wystarczy że się o tym wie... Ale cóż i tak bywa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła w Chodlu to jeden wielki burdel. W niej to smród brud i ubóstwo!!!. Chodziłem tam 2 lata do szkoły i trochę wiem co się tam dzieje, a dyrektor Kobiałka to je***y zboczeniec. Tyle razy co widziałem jak obmacuje te dziewczyny to miałem ochotę go uderzyc. No i właśnie taki daje przykład dyrektor. On nie nadaje się na dyrektora moim zdaniem i nie tylko. Powinni go wyrzucic ze stanowiska Dyrektora!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...